Studenten en ruiterroute Elburg en Oldebroek

In de Gemeente Elburg en Oldebroek is momenteel geen officiële ruiterroute aanwezig.De paarden en de overige weggebruikers maken dus nu regelmatig onveilige situaties mee. Naast Mivadami ben ik ook docent Hippische Bedrijfskunde aan de Aeres Hogeschool Dronten. Daar ben ik onder andere module coördinator van de module Hippisch Landschap, waarbij studenten een hippisch nieuw object in de landschappelijke omgeving moeten inpassen, hierbij de belanghebbenden, vergunningen en het financiële plaatje in acht nemend.

Lees meer »

Artikel Paardencoaching

9 juni stond ik in de HuisAanHuis krant Elburg en Oldebroek. Omdat niet veel mensen precies weten wat paardencoaching (of coachen met paarden) inhoudt en ik pas in Elburg ben gevestigd, leek het mij leuk om hier meer van te kunnen vertellen aan n groter publiek. José Oosthoek heeft dit interview afgenomen, wat heel fijn was om te doen. Een gezellige en open sfeer en n mooi artikel rijker, wat een mooie ervaring.

Lees meer »

1 juli - open

De Corona maatregelen zijn versoepeld, dus ook de binnensport accommodaties mogen weer open, wij dus ook met onze binnenbaan. Wil je dus een keer komen rijden als het flink regent, of omdat je een keer op een externe locatie wil oefenen of wil je meedoen aan een van onze clinic's, dan ben je weer van harte welkom.

Lees meer »

Jubileum

1 juli 2019 kregen we de sleutel van de Mentiesweg 1 en nu alweer een jaar geleden, hebben alweer heel wat veranderingen plaats gevonden. Een renovatie van de longeercirkel, de paddocks en nieuwe indeling van het hele erf.

Lees meer »

Corona - stal gesloten

Gezien de nieuwe richtlijnen mbt Corona zijn wij vanaf nu niet meer open voor externen t/m 6 april. Alleen de paardeneigenaren zelf zijn welkom. We hopen hierdoor ook ons steentje bij te kunnen dragen. Graag hiervoor jullie begrip.Meer info, zie onderstaande informatie:

Lees meer »